Jdi na obsah Jdi na menu
 


Path to Warrior

6. 8. 2007

Path to a Warior


Tento quest můžeš udělat už na levelu 19, ale nové skilly budeš mít k dispozici až na levelu 20.

1. Jdi do severní části Gludinu a promluv s Masterem Auronem v budově vedle kostela. Ten ti dá Auron's Letter a pošle za Traderem Simplonem.

 

Obrazek


Obrazek

 2. Nyní musíš do Gludio Castle Town kde najdeš Tradera Simplona ve weapons shopu. Dej mu dopis od Mastera Aurona a on ti dá Warrior's Guild Mark.

 

Obrazek


Obrazek

 


3. Trader Simplon ti dá úkol nasbírat 10 Rusted Bronze Swords. Musíš se tedy vydat do jihozápadní obezděné části Ruins of Agony, které jsou západně od Gludia a zabíjet Tracker Skeletony (level 17) a Tracker Skeleton Leadery (level 18).
 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek


 


4. Jakmile nasbíráš 10 Rusted Bronze Swords, odnes je Traderovi Simplonovi. S velkou radostí je od tebe přijme spolu s Warrior's Guild Mark a na oplátku ti dá Rusted Bronze Sword a Simplon's Letter. Trader Simplon tě pak s novými Rusted Bronze Sword a letterem pošle za Masterem Auronem.


5. Jdi zpět do Gludinu a promluv s Masterem Auronem. Přijme stejně tak jako Rusted Bronze Sword i Simplon's Letter a přemění sword na použitelný item. Pošle tě zabíjet Poison Spidery (level 18) a Arachnid Trackery dokud nenasbíráš 20 Poison Spider Legs.


6. Poison Spidery najdeš jižně od Gludinu. Ještě než vyrazíš, ujisti se že máš dost soulshotů, healing potionů a antidote proti jedům. Rusted Bronze Sword je velice slabá zbraň, ale jen ona MUSÍ být použita k zabíjení pavouků. Až nasbíráš 20 Poison Spider Legs, jdi zpět do Gludinu za Masterem Auronem.

Obrazek

Obrazek

 

 


7. Dej 20 Poison Spider Legs Masterovi Auronovi. Za úspěšné dokončení úkolu ti dá Medallion of Warriors a pošle tě promluvit s Grandmasterem Ramosem (ale můžeš jít za jakýmkoliv jiným Human Grandmasterem), který z tebe udělá warriora (musíš být lvl 20).

 

ObrazekSeznam poplatků za teleporty (Dá se to samozřejmně odchodit i pěšky, ale takhle je to mnohem rychlejší)

1. Gludin = Start
2. Gludio -to- Gludio = 2,900a
3. Gludio -run to- Ruins of Agony = 0a
4. Ruins of Agony -escape to- Gludio = 480a
5. Gludio -to- Gludin = 2,900a
6. Gludin -run to- South = 0a
7. South of Gludin -escape to- Gludin = 480a

Total : 6,760a

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář